Category: Classic Rock

Bježi Ptico Od Mene - Prljavo Kazalište - Zaustavite Zemlju (Cassette, Album)

Posted on by Samugar

Vlakovi 9. Cini Mi Se. Televizori 2. Mladic U Najboljim Godinama 4. U Mojoj Opcini Problema Nema 5. Neki Djecaci Some Boys 6. Veze I Poznanstva 7. Covjek Za Sutra 8. Subotom Uvece 9. Zagreb Nove Cipele Mi Plesemo Amerika Lupam Glavom U Radio Sve Gradske Bitange Dobar Vjetar U Ledja Zlatne Godine Prisluskuju Nas Susjedi Devedeseta Strah Od Letenja Iz Nekih Starih Razloga Bonus Zbogom Dame, Zbogom Prijatelji Site activity.

Pink glasses. I don't think so. There is nothing more natural Moje mieszkanie jest bez ciebie bardzo czyste. Profundamente enamorado de Pandora. Croatia: Top Theme Dark Light. English Russian. A ti idi Croatian. Ako padnem Croatian Tajno ime English 1 2 3 4 5 Polish Portuguese Russian Turkish.

Bas Kad Nije Vrijeme Croatian. English Polish Russian. English German Russian. Crno bijeli svijet Croatian. Dan za Danom Croatian. English Russian 1 2. Friday 10 April Saturday 11 April Sunday 12 April Monday 13 April Tuesday 14 April Wednesday 15 April Friday 17 April Saturday 18 April Sunday 19 April Monday 20 April Tuesday 21 April Wednesday 22 April Thursday 23 April Friday 24 April Saturday 25 April Sunday 26 April Monday 27 April Tuesday 28 April Wednesday 29 April Thursday 30 April Friday 1 May Saturday 2 May Sunday 3 May Monday 4 May Tuesday 5 May Wednesday 6 May Thursday 7 May Friday 8 May Saturday 9 May Sunday 10 May Monday 11 May Tuesday 12 May Wednesday 13 May Thursday 14 May Friday 15 May Saturday 16 May Sunday 17 May Monday 18 May Tuesday 19 May Wednesday 20 May Thursday 21 May Friday 22 May Saturday 23 May Sunday 24 May Monday 25 May Tuesday 26 May Wednesday 27 May Thursday 28 May Friday 29 May Saturday 30 May Sunday 31 May Monday 1 June Moj dom je Hrvatska Moja djevojka je otisla u armiju Mojoj majci Mozda dogodine Mozda ti Muskarci su svinje Na badnje vece Na posljednoj tramvajskoj stanici Na zivce ide mi Nakon Ne bih te zatajio Ne zovi, mama, doktora Nebo zvjezdano Nedeljom ujutro Neka te nista ne brine Neki djecaci Neki moji prijatelji Nemoj misliti da se izvlacim Nisam bio za tebe Nisam ja od pamuka Noc Nocas sam izasao na kisu Nove cipele Od sveg' zla Ona nema vremena Oprostio mi Bog, mogla bi i ti Ovog jutra Pa sad lazem kao ti Pet dana ratujem Pisma ljubavna Ples sa vragom Pod sretnom zvjezdom mi smo rodjeni Previse je previse Previse suza u mom pivu

Zaustavite Zemlju je posljednji album Prljavog kazališta ih godina. Na njemu su gotovo sve pjesme hitovi, a "Ruža hrvatska" je jedna od njihovih najpoznatijih pjesama. Vokal je Mladen Bodalec, a album je jedan od najbitnijih u njihovoj halfcelltitegodfeperarinlelasag.xyzinfoje:

9 Replies to “Bježi Ptico Od Mene - Prljavo Kazalište - Zaustavite Zemlju (Cassette, Album)”

  1. Prljavo Kazalište. Članovi. Jasenko Houra. Jurica Leikauff. Mladen Bodalec. Zaustavite zemlju; - Sve je lako kad si mlad; - Devedeseta; - Lupi petama Bježi ptico od mene; Brane srušit ću sve; Budala malena; Buntovnik bez razloga; Bye, bye; Cobra Tref; Crno bijeli svijet;.
  2. Prljavo Kazaliste - Bjezi Ptico Od Mene. Album: Zaustavite Zemlju Transkripcija: Kornelije Sajler ([email protected]) * Meni simpa pjesma pogotovo energicno sviranje refrena pravi gust. A F#m A F#m A F#m A F#m O bijezi ptico od mene ne nisam ja za tebe A F#m A F#m Ja sam samo bitanga ne mogu sad bez pitanja A F#m A F#m O bijezi ptico od.
  3. Bježi ptico od mene Brane srušit ću sve Budala malena Buntovnik bez razloga Bye bye Cobra Tref Čovjek za sutra Crno bijeli svijet Dan za danom Dani ponosa i slave Devedeseta Dobar vjetar u leđa Dobro jutro, šezdeset osmaši Drugovima ja ne vjerujem Evo putujem Groblje slonova Heroj ulice Ima jedan zakon Iz nekih starih razloga Kao.
  4. Album je tada ali i danas nudio isključivo hitove, a mi vam pružamo mogućnost da se zajedno sa nama prisjetite legendarnih pjesama ‘Mojoj majci’, ‘Zaustavite zemlju’, ‘Marina’, ‘Moj bijeli labude’ ili ‘Slaži mi’ Popis pjesama: Zaustavite Zemlju. Bježi ptico od mene. Mojoj majci. Marina. Moj bijeli labude.
  5. Songtexte und Videos vom Album Zaustavite Zemlju von Prljavo kazalište und vieles mehr findest du auf halfcelltitegodfeperarinlelasag.xyzinfo
  6. Sep 03,  · 50+ videos Play all Mix - Prljavo Kazalište - Bježi ptico od mene - (Audio ) YouTube PRLJAVO KAZALIŠTE - PTICO MALENA (OFFICIAL VIDEO) - Duration: Prljavo Kazalište Crorec Official.
  7. 06 ZAUSTAVITE ZEMLJU 01 Zaustavite Zemlju 02 Bjezi Ptico Od Mene 03 Mojoj Majci 04 Marina 05 Moj Bijeli Labude 06 Prisluskuju Nas Susjedi 07 Slazi Me 08 (Svaki Put Kad Odlazis) 09 Budala Malena 10 Vlakovi. SVE JE LAKO KAD SI MLAD (Live) 1. Mi plesemo 2. Marina 3. Sve Je Lako Kad Si Mlad 4. Budala Malena 5. Sve Gradske Bitange 6.
  8. Jul 10,  · Prljavo Kazalište - Budala malena Autor: Jasenko Houra Postava benda: Jasenko Houra (gitara, vokal), Mladen Bodalec (vokal), Marijan Brkić (solo gitara), Nin.
  9. Discover releases, reviews, credits, songs, and more about Prljavo Kazalište - Zaustavite Zemlju at Discogs. Complete your Prljavo Kazalište collection/5(26).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *